Усовершенствование отношений “власть-бизнес”


Держкомпідприємництво продовжує роботу із вдосконалення системи відносин між державою та бізнесом в частині надання платних послуг.

Кабінет Міністрів на засіданні затвердив розпорядження „Про деякі питання  надання державних, у тому числі адміністративних послуг (щодо інвентаризації послуг)”, ініційоване Держкомпідприємництвом з метою впорядкування  процедури надання  зазначених послуг, підготовки пропозицій щодо їх класифікації та визначення переліку.
Розпорядженням передбачається проведення інвентаризації всіх послуг, що надаються центральними та місцевими органами виконавчої влади, а також підприємствами, установами та організаціями, які належать до сфери їх управління, розмежувавши їх на державні, адміністративні та господарські. За результатами роботи будуть підготовлені та подані на розгляд до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо скасування законодавчо необґрунтованих послуг.
Також  документом визначено обов’язковий порядок оприлюднення зведеної інформації про переліки послуг,  розміри плати за їх надання шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади.

Прес-служба
Держкомпідприємництва

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: