О визите В.М.Литвина в Измаил (фото)


У рамках робочої поїздки до Одеської області Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин зустрівся з мешканцями міста Ізмаїл. Спікер парламенту привітав ізмаїльчан з Днем міста, яке відзначається 3 жовтня.
Відповідаючи на запитання жителів міста щодо ситуації, що склалася в державі, Володимир Литвин відповів: «Коли кажуть «у країні криза, все погано», то насправді все зовсім не так. В інших країнах про це не говорять, а просто живуть та працюють, а у нас діють за принципом, що війна все спише».
«Нам потрібно навчитися жити у незалежній державі. Нам постійно кажуть, що Україну треба обов’язково кудись прилаштувати, наприклад до НАТО. Навіщо, якщо нас там ніхто не чекає і якщо це питання розколює країну, сварить людей?» – наголосив Володимир Литвин. При цьому спікер нагадав, що народний депутат України Сергій Гриневецький виступив автором законопроекту, яким пропонується виключити з Закону «Про основи національної безпеки» згадування про вступ України до НАТО.
Відповідаючи на питання щодо ситуації в портах України, Володимир Литвин відзначив, що в кожному порту потрібно провести ревізію, а потім поставити керівниками портів професіоналів, а не менеджерів з реклами. «Тому що у нас, – наголосив він, – сьогодні постійно йде війна між державними структурами і приватними за те, хто буде використовувати причали, а не хто буде вкладати кошти у розвиток портів, суднобудування. Потрібно зробити так, щоб порти служили не комерційним структурам, а державі».


Інформація ізмаїльської міськради,
IFS та пресс-служби Блоку Литвина


Понравилась статья? Поделиться с друзьями: