Международный инвестиционный форум “Seed Forum Kyiv”Представництво Держкомпідприємництва у м. Одеса інформує, що Торгово-промислова палата України за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні 26 травня 2009 р. проводить III Міжнародний інвестиційний форум «Seed Forum Kyiv».
На форумі особлива увага приділятиметься спільним проектам у таких сферах, як альтернативна енергетика, комп'ютерне забезпечення навчання, системи безпеки, нові розробки в гральному он-лайн бізнесі, сучасні розробки в медицині та інших.
Участь у зазначеному заході надає можливість ознайомитися з представниками наукових парків, ділових кіл та державних установ Норвегії, Великої Британії, Швеції та інших країн Європи, дослідити пріоритетні напрями реалізації міжнародних проектів, в яких заінтересовані інвестори, отримати інформацію щодо можливостей виходу на зовнішні ринки.
Крім цього, Посольство Королівства Норвегія в Україні організовує вечірній прийом для учасників форуму.
Адреса та місце проведення заходу: Великий конференц-зал ТПП України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх.

---------------------------------------------
У разі зацікавленості в участі у форумі, прохання надсилати заявки до 23 травня 2009 р. у довільній формі на факс: (044) 279-37-57 або електронною поштою на адресу: vvb-iprg@ucci.org.ua.Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: (044) 461-98-32.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями: