Исполком Измаильского горсовета – за Котельного


УКРАЇНА
ЇЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
" 30 " вересня 2010 р. м. Ізмаїл № 1438
Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністру транспорту та зв’язку України, Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, щодо переукладення контракту терміном на 5 років з начальником Ізмаїльського морського торговельного порту Котельним В.Ф.

Керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянув звернення трудового колективу Державного підприємства «Ізмаїльський морський торгівельний порт», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити та направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністру транспорту та зв’язку України, Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, щодо переукладення контракту терміном на 5 років з начальником Ізмаїльського морського торговельного порту Котельним Валентином Федоровичем (додається).
2. Контроль за виконання цього рішення покласти на в. о. міського голови – секретаря ради Рудніченко І.Ф. 

В. о. міського голови -
секретар міської ради

І.Ф.Рудніченко

Керуючий справами

В.В. Герасименко

  Додаток
до рішення виконавчого комітету
№ 1438 від 30 вересня 2010 р.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
В.Ф.Януковичу
ПРЕМЬЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ
М.Я.Азарову
ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
В.М. Литвину
МІНІСТРУ ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
К.О. Єфименку
ГОЛОВІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
М.Л.Скорику
ГОЛОВІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ
ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Е.Л. Матвійчуку


ЗВЕРНЕННЯ
У зв’язку з тим, що згідно з наказом Міністра транспорту та зв’язку України від 27.09.2010 року про звільнення начальника Ізмаїльського морського торговельного порту Котельного Валентина Федоровича та призначення його виконуючим обов’язки начальника порту з 28 вересня 2010 року, на період до вирішення питання щодо керівника цього підприємства, виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради звертається до Вас за підтримкою щодо переукладення контракту терміном на 5 років з начальником Ізмаїльського морського торговельного порту Котельним Валентином Федоровичем.
Ізмаїльський морський торговельний порт є основним підприємством, яке утворює бюджет м. Ізмаїл. За 2009 рік перероблено 5205,7 тис. тонн вантажів, що склало 98,2% до планового показника та 75,7 %до попереднього року. За 1 півріччя 2010р. порт переробив 3237,4 тис. тонн вантажів , що склало 119,9% до плату, та 169,9% до відповідного періоду минулого року. Порт - це рентабельне підприємство, прибуток за 2009 рік становить 17,6 млн. грн., за 1 півріччя 2010 року - 8,2 млн. грн.
Ізмаїльський морський торговельний порт – один з основних платників податків до Зведеного та міського бюджетів. За 2009 рік сплачено податків до Зведеного бюджету України 64,3 млн. грн, у тому числі до міського бюджету -20,1 млн. грн. За 1 півріччя 2010 року сплачено відповідно 37,0 млн. грн. та 11,7 млн. грн.
Підприємство забезпечує робочими місцями 2454 жителів міста, де середня місячна заробітна плата за одного робітника становить 4649 грн.( найбільша у місті).
У виробничих підрозділах порту постійно підтримується висока культура виробництва, належний рівень трудової дисципліни. Упроваджені та удосконалюються показники ефективності та якості праці докерів - механізаторів та інших робітників підприємства.
Ізмаїльський морський торговельний порт надає значну благодійну допомогу робітникам та ветеранам підприємства, а також жителям міста. За 2009 рік надано благодійної допомоги на 67,4 тис.грн., у 1 півріччі 2010р. – 33,1 тис.грн. (школі - інтернату, ветеранам ВВВ, церквам та іншим).
Котельний Валентин Федорович очолює колектив порту на протязі останніх 23-х років. Під його керівництвом у порту стабільно підвищуються виробничі та соціальні показники, ефективно здійснюється розвиток підприємства, виконуються всі необхідні перерахування у бюджет держави. Вся його трудова діяльність спрямована на розвиток порту та покращення життя як працівників підприємства, так і жителів міста.
Тільки завдяки його професіоналізму, кмітливості та діловим якостям, порт залишився в державній власності, не був розкрадений, та на протязі всіх цих років продовжував розвиватися. Невже такі керівники не потрібні галузі? Чи може хтось вважає, що в порту все робиться само собою, тому й треба його привласнити?
Трудові досягненні Котельного В.Ф. у керівництві підприємством були належним чином оцінені під час атестації як начальника підприємства у березні 2010 року. Рішення атестаційної комісії – «відповідає займаній посаді начальника державного підприємства Ізмаїльський морський торговельний порт».
За, значний внесок у розбудову морегосподарського комплексу України та особисті заслуги у становленні і розвитку Ізмаїльського морського торговельного порту Котельного В.Ф. у серпні цього року нагороджено орденом «За заслуги» П ступеня. Його багаторічна плідна праця відмічена Почесним званням «Заслужений працівник транспорту України», він «Почесний громадянин міста Ізмаїла», неодноразовий «Кращий керівник міста», у 2007 році Валентина Федоровича було нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».
Так чи не є це кращим доказом того, що Ізмаїльським морським портом керує досвідчена, цілеспрямована та порядна людина?
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради стурбований долею єдиного містоутворюючого підприємства, так само, як і долею його керівника Котельного В.Ф. Ми вже втратили Українське Дунайське пароплавство, тому не маємо бажання залишитись сам на сам із невирішеними проблемами розвитку міста й Придунайського регіону в цілому.
Враховуючи викладене вище, звертаємось із проханням переукласти контракт на подальшу роботу з Котельним В.Ф.
В. о. міського голови -
секретар міської ради

І.Ф.Рудніченко

Керуючий справами

В.В. Герасименко

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: